Opinie o nas

Bardzo polecam wszystkim Rodzicom przedszkole Drugi Dom. Pani Dyrektor jest bardzo wyrozumiałą i cierpliwa osobą. Kocha i wymaga. Uczy i wspiera. jest niezwykle profesjonalna. Mieliśmy trudny okres gdy Bartosz nie chciał chodzić do przedszkola, płakał w najmniej spodziewanym momencie. Wtedy p. Jola (p.Dyrektor) poświęciła swoją uwagę i zaangażowanie aby znaleźć przyczynę problemu i go rozwiązać. Była z Bartkiem zawsze wtedy, gdy potrzebował się przytulić. I dzięki temu, ten trudny okres był na szczęście krótki, a p. Joli będzie dozgonnie wdzięczna 🙂 Do tego Bartek nauczył się mnóstwa piosenek i wierszyków, a przedstawienia z udziałem dzieci były niezwykle wzruszające. Szybka reakcja logopedy i odpowiednie ćwiczenia sprawiły, że Bartek nie ma wady wymowy. Atmosfera w przedszkolu jest bardzo przyjazna zarówno dzieciom jak i Rodzicom dzięki całemu personelowi. Swoją opinie napisałam po 3 latach bardzo udanej współpracy z p.Jolą Witkowską. Przez ten czas nawet nie pomyślałam o tym aby zmienić przedszkole! Kilka dni temu rozstawaliśmy się ze łzami w oczach… Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.

Agnieszka

Nasza ocena na przedszkola.edu.pl

Drodzy Rodzice!! Jeśli szukacie dla swojej pociechy „drugiego domu” to na pewno w tym przedszkolu go znajdziecie. Naprawdę w tym przedszkolu widać że z dziećmi się pracuje a proponowane zajęcia nie są jedynie zachęta dla rodziców – efekty są wymierne, przekonacie się Państwo. Dzieci bardzo dużo pracują i rozwijają się…nigdy się nie nudzą. Każde dziecko traktowane jest jako osobna jednostka, zauważa się problemy wszystkich dzieci z osobna jak i całej grupy. Personel jest naprawdę profesjonalny. Dzieci uczą się samodzielności i odpowiedzialności. Każdy zgłaszany przez rodziców problem traktowany jest poważnie, respektowane są wszystkie uwagi i prośby, np. chociażby odnośnie diety dziecka itp.. Ciocie naprawdę lubią te dzieciaki i troszczą się o nie niesamowicie!!! Ja coś o tym wiem…moja córka ma wadę nerek i widzę jak ciocie się przejmują i zgłaszają każdą najmniejszą sytuację która odbiega od normy. Moja Córka chodzi do tego przedszkola już 3 lata, te wakacje są ostatnie (czeka Nas teraz szkoła) – ale moja córka powiedziała że nie chce jechać na żadne wakacje bo chce: „jak najdłużej chodzić do przedszkola i spotykać się z kochanymi ciociami i najlepszymi przyjaciółmi”. Ta opinia mówi chyba sama za siebie 🙂 SERDECZNIE WSZYSTKIM POLECAM!!!!!

Magda

Nasza ocena w Google

Bardzo polecam przedszkole Drugi Dom. Moja córka chodziła tam od 2-go do 5-go roku życia. Ona i ja byłyśmy bardzo zadowolone: z opieki, z zajęć dodatkowych, z jedzenia. Panie opiekunki bardzo ciepłe i troskliwe – szczęście na twarzy mojego dziecka: bezcenne.Nie zrażajcie się wyglądem zewnętrznym budynku – w środku jest naprawdę DRUGI DOM!

malgorzata

Nasza ocena na maluchy.pl

Jesteś zdecydowany?

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z przedszkolem.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie,

dostosowując się do jego potrzeb.